Cache Leonard
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 4 | 30 | 34 | 76 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cache Leonard |
| Jersey # | 92 |
| DOB | 6/25/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 169lbs |
| Height | 5'9.5" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 4 | 30 | 34 | 76 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Cache Leonard |
| Jersey # | 92 |
| DOB | 6/25/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 169lbs |
| Height | 5'9.5" |
| Hometown | Lake Country, BC |