Preston Kelly-Paquet
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 19 | 26 | 45 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Preston Kelly-Paquet |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 11/11/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 158lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 19 | 26 | 45 | 10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Preston Kelly-Paquet |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 11/11/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 158lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |