Rhett Tubello
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 11 | 11 | 22 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rhett Tubello |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 8/19/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 11 | 11 | 22 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rhett Tubello |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 8/19/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Kelowna, BC |