Maddox Bentley
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 11 | 25 | 36 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Maddox Bentley |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 07-24-2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 146lbs |
| Height | 5'9.5" |
| Hometown | Kelowna , BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 11 | 25 | 36 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Maddox Bentley |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 07-24-2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 146lbs |
| Height | 5'9.5" |
| Hometown | Kelowna , BC |