Tim Schoeps
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 5 | 10 | 15 | 28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Tim Schoeps |
| Jersey # | 47 |
| DOB | 9/28/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 187lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Bavaria, Germany |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 5 | 10 | 15 | 28 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Tim Schoeps |
| Jersey # | 47 |
| DOB | 9/28/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 187lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Bavaria, Germany |