Nate MacPhee
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 13 | 20 | 33 | 18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Nate MacPhee |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 4/6/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kamloops, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 13 | 20 | 33 | 18 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Nate MacPhee |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 4/6/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kamloops, BC |