Kai Ebert
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 0 | 570 | 0 | 71 | 4.5 | 0.875 | 0 |

| Name | Kai Ebert |
| Jersey # | 33 |
| DOB | 6/11/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 0 | 570 | 0 | 71 | 4.5 | 0.875 | 0 |

| Name | Kai Ebert |
| Jersey # | 33 |
| DOB | 6/11/2008 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |