Jacksen Suttie
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 3 | 24 | 27 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jacksen Suttie |
| Jersey # | 24 |
| DOB | 8/3/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 3 | 24 | 27 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jacksen Suttie |
| Jersey # | 24 |
| DOB | 8/3/2008 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 155lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Kelowna, BC |