Max Reed
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 3 | 21 | 24 | 90 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Max Reed |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 1/8/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Coldstream, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 3 | 21 | 24 | 90 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Max Reed |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 1/8/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Coldstream, BC |