Logan Lanti
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 12 | 7 | 19 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Logan Lanti |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 7/23/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'9.5" |
| Hometown | High Level, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 12 | 7 | 19 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Logan Lanti |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 7/23/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'9.5" |
| Hometown | High Level, AB |