Riley Mellis
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 7 | 5 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Riley Mellis |
| Jersey # | 40 |
| DOB | 6/6/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Prince Rupert, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 | 7 | 5 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Riley Mellis |
| Jersey # | 40 |
| DOB | 6/6/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Prince Rupert, BC |