Kai Smith
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 1 | 4 | 5 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kai Smith |
| Jersey # | 53 |
| DOB | 8/27/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'4" |
| Hometown | Nelson, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | 1 | 4 | 5 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kai Smith |
| Jersey # | 53 |
| DOB | 8/27/2008 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'4" |
| Hometown | Nelson, BC |