Rylan Saunders
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 14 | 13 | 27 | 12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rylan Saunders |
| Jersey # | 66 |
| DOB | 3/27/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Grande Praire, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 14 | 13 | 27 | 12 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Rylan Saunders |
| Jersey # | 66 |
| DOB | 3/27/2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Grande Praire, AB |