Joshua Johnstone
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 11 | 17 | 28 | 14 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Joshua Johnstone |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 1/8/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Grande Praire, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 11 | 17 | 28 | 14 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Joshua Johnstone |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 1/8/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Grande Praire, AB |