Luke Silvernagle
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 15 | 32 | 47 | 34 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Luke Silvernagle |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 5/3/2007 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Stockholm, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 15 | 32 | 47 | 34 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Luke Silvernagle |
| Jersey # | 6 |
| DOB | 5/3/2007 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Stockholm, SK |