Levi Hollatz
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 1 | 748 | 0 | 56 | 3.47 | 0.925 | 0 |

| Name | Levi Hollatz |
| Jersey # | 72 |
| DOB | 9/27/2007 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 168lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Salmon Arm, BC |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 7 | 1 | 748 | 0 | 56 | 3.47 | 0.925 | 0 |

| Name | Levi Hollatz |
| Jersey # | 72 |
| DOB | 9/27/2007 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 168lbs |
| Height | 6'2" |
| Hometown | Salmon Arm, BC |