Anezka Cabelova
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 10 | 27 | 37 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Anezka Cabelova |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 8/21/2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Cesky Krumlov, Czech Republic |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 10 | 27 | 37 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Anezka Cabelova |
| Jersey # | 21 |
| DOB | 8/21/2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Cesky Krumlov, Czech Republic |