Raedyn Spademan
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 20 | 27 | 47 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Raedyn Spademan |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 6/20/2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 132lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 20 | 27 | 47 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Raedyn Spademan |
| Jersey # | 18 |
| DOB | 6/20/2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 132lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Kelowna, BC |