Sage Babey
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 22 | 36 | 58 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Sage Babey |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 6/6/2006 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Saskatoon, SK |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 22 | 36 | 58 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Sage Babey |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 6/6/2006 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Saskatoon, SK |