Kyly Laybolt
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 4 | 16 | 20 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kyly Laybolt |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 8/29/2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 115lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 4 | 16 | 20 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kyly Laybolt |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 8/29/2006 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 115lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Lake Country, BC |