Chloe Primerano
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 35 | 54 | 89 | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Chloe Primerano |
| Jersey # | 72 |
| DOB | 1/2/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Vancouver, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 35 | 54 | 89 | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Chloe Primerano |
| Jersey # | 72 |
| DOB | 1/2/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 135lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Vancouver, BC |