Ava MacLeod
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 11 | 18 | 29 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Name | Ava MacLeod |
| Jersey # | 29 |
| DOB | 2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 11 | 18 | 29 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Name | Ava MacLeod |
| Jersey # | 29 |
| DOB | 2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Kelowna, BC |