Makayla Watson
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 10 | 41 | 51 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Makayla Watson |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 5/22/2006 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Brooks, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 10 | 41 | 51 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Makayla Watson |
| Jersey # | 23 |
| DOB | 5/22/2006 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Brooks, AB |