Danica Maynard
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 15 | 31 | 46 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Danica Maynard |
| Jersey # | 2 |
| DOB | 3/19/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Osoyoos, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 15 | 31 | 46 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Danica Maynard |
| Jersey # | 2 |
| DOB | 3/19/2007 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'3" |
| Hometown | Osoyoos, BC |