Farah Walker
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 0 | 0 | 170 | 0 | 8 | 0.76 | 0.953 | 4 |

| Name | Farah Walker |
| Jersey # | 41 |
| DOB | 11/22/2005 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Airdrie, AB |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 0 | 0 | 170 | 0 | 8 | 0.76 | 0.953 | 4 |

| Name | Farah Walker |
| Jersey # | 41 |
| DOB | 11/22/2005 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 130lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Airdrie, AB |