Gracie Graham
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 19 | 40 | 59 | 14 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Gracie Graham |
| Jersey # | 4 |
| DOB | 9/1/2006 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 19 | 40 | 59 | 14 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Gracie Graham |
| Jersey # | 4 |
| DOB | 9/1/2006 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Kelowna, BC |