Emelia McDermid
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 20 | 31 | 51 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Emelia McDermid |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 3/5/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 137lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 20 | 31 | 51 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Emelia McDermid |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 3/5/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 137lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Kelowna, BC |