Taya MacDonald
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 11 | 18 | 29 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Taya MacDonald |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 7/13/2005 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | London, ON |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 11 | 18 | 29 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Taya MacDonald |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 7/13/2005 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | London, ON |