Emery Twardochleb
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 5 | 16 | 21 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Emery Twardochleb |
| Jersey # | 44 |
| DOB | 2/12/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Whitehorse, YT |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 5 | 16 | 21 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Emery Twardochleb |
| Jersey # | 44 |
| DOB | 2/12/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'6" |
| Hometown | Whitehorse, YT |