Kaitlyn Mallette
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 2 | 11 | 13 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kaitlyn Mallette |
| Jersey # | 3 |
| DOB | 7/24/2007 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 170lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 2 | 11 | 13 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kaitlyn Mallette |
| Jersey # | 3 |
| DOB | 7/24/2007 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 170lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Kelowna, BC |