Jordan Blouin
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 15 | 24 | 39 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jordan Blouin |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 1/1/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Calgary, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 15 | 24 | 39 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Jordan Blouin |
| Jersey # | 12 |
| DOB | 1/1/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Calgary, AB |