Madison Bowtell
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 0 | 266 | 0 | 18 | 0.93 | 0.932 | 7 |

| Name | Madison Bowtell |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 4/16/2006 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Yorkton, SK |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 0 | 266 | 0 | 18 | 0.93 | 0.932 | 7 |

| Name | Madison Bowtell |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 4/16/2006 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Yorkton, SK |