Makena Lloyd-Howe
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 8 | 21 | 29 | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Makena Lloyd-Howe |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 2/2/2007 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 125lbs |
| Height | 5'4" |
| Hometown | Tumble Ridge, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 8 | 21 | 29 | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Makena Lloyd-Howe |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 2/2/2007 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 125lbs |
| Height | 5'4" |
| Hometown | Tumble Ridge, BC |