Callie Rice
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 3 | 10 | 13 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Callie Rice |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 6/16/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Brandon, MB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 3 | 10 | 13 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |

| Name | Callie Rice |
| Jersey # | 9 |
| DOB | 6/16/2007 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Brandon, MB |