Kennedy Sisson
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 26 | 26 | 52 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kennedy Sisson |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 1/31/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 125lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Medicine Hat, AB |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 26 | 26 | 52 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Kennedy Sisson |
| Jersey # | 13 |
| DOB | 1/31/2008 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 125lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Medicine Hat, AB |