Adam Shypitka
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 4 | 12 | 16 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Adam Shypitka |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 10-04-08 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 165lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Cranbrook, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 4 | 12 | 16 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Adam Shypitka |
| Jersey # | 22 |
| DOB | 10-04-08 |
| Position | D |
| Shot | right |
| Weight | 165lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Cranbrook, British Columbia |