Reid Rabinovitch
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 12 | 20 | 32 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Reid Rabinovitch |
| Jersey # | 77 |
| DOB | 2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | 12 | 20 | 32 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Reid Rabinovitch |
| Jersey # | 77 |
| DOB | 2008 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'9" |
| Hometown | Kelowna, BC |