Sartaj Dhami
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 3 | 3 | 554 | 0 | 38 | 1.9 | 0.931 | 0 |

| Name | Sartaj Dhami |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 11-12-07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Calgary, Alberta |
| W | L | SOL | SOG | SV | GA | GAA | SV% | SO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 3 | 3 | 554 | 0 | 38 | 1.9 | 0.931 | 0 |

| Name | Sartaj Dhami |
| Jersey # | 88 |
| DOB | 11-12-07 |
| Position | G |
| Shot | left |
| Weight | 140lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Calgary, Alberta |