Riley Pederson
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | 15 | 17 | 32 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Riley Pederson |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 20-10-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Smithers, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 | 15 | 17 | 32 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Riley Pederson |
| Jersey # | 27 |
| DOB | 20-10-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 190lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Smithers, British Columbia |