Marcus Sadovia
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 2 | 29 | 31 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Marcus Sadovia |
| Jersey # | 2 |
| DOB | 05-07-07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Kelowna, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 2 | 29 | 31 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Marcus Sadovia |
| Jersey # | 2 |
| DOB | 05-07-07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 170lbs |
| Height | 6'3" |
| Hometown | Kelowna, British Columbia |