Aidan Fisher
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 22 | 28 | 50 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Aidan Fisher |
| Jersey # | 90 |
| DOB | 17-03-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kamloops, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 22 | 28 | 50 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Aidan Fisher |
| Jersey # | 90 |
| DOB | 17-03-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Kamloops, British Columbia |