Benjamin Bowtell
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 27 | 30 | 57 | 32 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Benjamin Bowtell |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 15-12-08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Yorkton, Saskatchewan |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 27 | 30 | 57 | 32 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Benjamin Bowtell |
| Jersey # | 17 |
| DOB | 15-12-08 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 120lbs |
| Height | 5'5" |
| Hometown | Yorkton, Saskatchewan |