Julian Galenza
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38 | 16 | 22 | 38 | 26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Julian Galenza |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 19-01-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Red Deer, Alberta |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38 | 16 | 22 | 38 | 26 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Julian Galenza |
| Jersey # | 14 |
| DOB | 19-01-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 145lbs |
| Height | 5'8" |
| Hometown | Red Deer, Alberta |