Brock Heidecker
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 10 | 12 | 22 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brock Heidecker |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 15-01-08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 185lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Calgary, Alberta |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 10 | 12 | 22 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brock Heidecker |
| Jersey # | 15 |
| DOB | 15-01-08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 185lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Calgary, Alberta |