Soren Brons-Douville
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 13 | 16 | 29 | 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Soren Brons-Douville |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 05-04-07 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 185lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Cranbrook, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 13 | 16 | 29 | 20 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Soren Brons-Douville |
| Jersey # | 8 |
| DOB | 05-04-07 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 185lbs |
| Height | 5'11" |
| Hometown | Cranbrook, British Columbia |