Ryder Mead
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 5 | 18 | 23 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ryder Mead |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 10-04-07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Salmon Arm, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 5 | 18 | 23 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Ryder Mead |
| Jersey # | 16 |
| DOB | 10-04-07 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 155lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Salmon Arm, British Columbia |