Owen McCarthy
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 1 | 26 | 27 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Owen McCarthy |
| Jersey # | 5 |
| DOB | 20-02-08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Trail, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 1 | 26 | 27 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Owen McCarthy |
| Jersey # | 5 |
| DOB | 20-02-08 |
| Position | D |
| Shot | left |
| Weight | 150lbs |
| Height | 5'10" |
| Hometown | Trail, British Columbia |