Brady Walker
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 12 | 37 | 49 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brady Walker |
| Jersey # | 26 |
| DOB | 03-06-08 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 165lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Fruitvale, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40 | 12 | 37 | 49 | 14 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Brady Walker |
| Jersey # | 26 |
| DOB | 03-06-08 |
| Position | F |
| Shot | right |
| Weight | 165lbs |
| Height | 6'1" |
| Hometown | Fruitvale, British Columbia |