Owen Downey
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 23 | 16 | 39 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Owen Downey |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 29-04-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Lake Country, BC |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 23 | 16 | 39 | 10 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Owen Downey |
| Jersey # | 19 |
| DOB | 29-04-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 175lbs |
| Height | 6'0" |
| Hometown | Lake Country, BC |