Dylan Cawley
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 12 | 14 | 26 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Dylan Cawley |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 17-07-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Kelowna, British Columbia |
| GP | G | A | PTS | PEN | PPG | PPA | SHG | GW | +/- | Testing |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39 | 12 | 14 | 26 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Name | Dylan Cawley |
| Jersey # | 7 |
| DOB | 17-07-07 |
| Position | F |
| Shot | left |
| Weight | 160lbs |
| Height | 5'7" |
| Hometown | Kelowna, British Columbia |